Chcete sami úspěšně prodávat české výrobky v Nizozemsku

CZD Trading Company hovoří jazykem a zná kulturu jak střčdní, tak západní Evropy. Srozumitelná komunikace je také prvním požadavkem úspěšného nákupu či prodeje výrobků ze zemí jako je Česko. S naší důkladnou znalostí jak trhu, tak způsobu obchodování, svádíme zahraniční výrobce a místní zákazníky dohromady. Toto zprostředkování provádíme za provizi. Může to být procento z obratu, ale i paušální částka za transakci či prodanou jednotku. Výše provize záleží na vzájemné dohodě, jasně formulované v transparentní smlouvě.

Zprostředkování při vlastním vývozu

Máte raději vše ve vlastní režii a chcete sami určovat úspěšnost vašeho výrobku v Nizozemsku? Pak můžete samozřejmě začít vyvážet z Česka do Nizozemska sami. Potřebujete při tom zprostředkování? Tak i v tom případě jste u nás na správné adrese. Naši kolegové vám rádi zprostředkují svou síť kontaktů v Nizozemsku a střední Evropě, aby vám vygenerovali odbyt u vámi definované cílové skupiny. To variuje od jednoduchého telefonického kontaktu po velmi důmyslné možnosti svedení obchodních partnerů dohromady.
Abychom zprostředkování mohli provádět účinně a efektivně, předem s vámi probereme, jaký je váš trh, jaké jsou vaše cíle, jakou povedeme strategii a kdo se zhostí jakých úkolů. Naši kolegové mohou společně s vámi vymyslet marketingovou strategii zcela na míru a odpovídající vašim vlastním přáním.
Naším východiskem je pomoct vám najít nejlepší způsob prodeje vašeho výrobku na nizozemském trhu.

Máte zájem?

Volejte přímo na +3122 675 30 79 nebo vyplňte kontaktní formulář pro další informace nebo nás kontaktujte jinak.