Vývoz z Česka do Nizozemska je naší specializací

Pokud chcete vyvážet zboží, musíte splňovat nejrůznější požadavky. Od obecných vývozních pravidel – například povolení – po specifické požadavky na výrobek – jako označení etiketou. CZD Trading Company rozumí obchodu a vyzná se jak v nizozemském, tak ve středoevropském způsobu obchodování. Naší specializací je vývoz z Česka do Nizozemska. Nizozemsko je zemí, kde je kultura obchodování nejspíš méně formální a hierarchická než v Česku, přesto je k vybudování dobrých obchodních vztahů zapotřebí vytrvalost v investování. Získání potřebných povolení, razítek a úředních podpisů může být obtížné a někdy i nákladné. V této oblasti vám můžeme ušetřit hodně peněz a hlavně času, takže vy se budete moct zabývat vlastním businessem.

Rozsáhlá síť kontaktů

CZD Trading Company je v Česku i Nizozemsku jako doma a může se opřít o rozsáhlou síť kontaktů, jejímž prostřednictvím lze získat mnoho příležitostí. Díky našim rozsáhlým konexím máme možnost rychle najít potencionální odbyt. Ale samozřejmě ani my nedokážeme vždycky pro každý výrobek zaručit rychlý vývoz. Co ale zaručit můžeme, je, že naši prodejci co nejrychleji odhadnou zájem o výrobek, abychom vám mohli co nejrychleji dát vědět, zda můžeme výrobek dovážet.

Nejlepší volba pro české výrobce

Jste český výrobce a chcete rychle a jednoduše rozšířit své odbytiště vývozem do Nizozemska? Pak je CZD Trading Company vaším partnerem! Dovážíme výrobky z Česka a přitom za vás vše přebíráme. Když nás necháte, abychom dováželi vaše výrobky, máte zaručené rychlé a snadné vyřízení. Je to nejlepší volba pro vás jako výrobce.

Máte zájem?

Volejte přímo na +3122 675 30 79 nebo vyplňte kontaktní formulář pro další informace nebo nás kontaktujte jinak.