Zařídíme vám skladování a distribuci

Chcete si přece jen sami najít odbytiště v Nizozemsku a chcete se rychle dostat k zákazníkovi? Pak si můžete zvolit, že u nás výrobky předem uskladníte. Zařídíme vám skladování a distribuci. Ať už na kratší či delší dobu. Z našeho distribučního místa můžeme vaše výrobky distribuovat dál určeným zákazníkům. Díky naší flexibilitě dokážeme ze skladišť velmi rychle reagovat na vaše požadavky, abychom vaše výrobky v dohledné době doručili k vašim vlastním zákazníkům.
Díky moderním komunikačním prostředkům budete o vašem zboží samozřejmě vždy dobře informováni a budete mít jasný přehled.

Skladovací kapacita a vozový park

CZD Trading Company disponuje moderním vozovým parkem a dobře dostupnými, dobře zabezpečenými a dobře vybavenými skladišti. S naší velkou skladovací kapacitou na ústředních místech v Nizozemsku a střední Evropě můžeme uspokojit potřebu mnoha výrobců. Vozový park sestávající z tahačů a návěsů je mladý, vysoce kvalitní a dobře udržovaný. Také řidiči jsou ke své činnosti dobře vyškoleni. Všichni naši pracovníci vynikají znalostmi, dovednostmi a praxí. Jejich devízou je vysoká výkonnost u vašich zákazníků. Naše neustálá snaha o nejvyšší kvalitu v dopravě, distribuci a skladování se vyznačuje flexibilitou, dochvilností, dodržováním dohod a osobní angažovaností.

Kromě vlastního vozového parku máme velmi dobrou spolupráci s našimi partnery v dopravě a skladování. Takto nabízíme ještě větší flexibilitu a možnosti v oblasti skladování a dopravy jak v Nizozemsku, tak v celé západní Evropě.

Máte zájem?

Volejte přímo na +3122 675 30 79 nebo vyplňte kontaktní formulář pro další informace nebo nás kontaktujte jinak.